Krimuldas novads,
Krimuldas pag., "Jaunzāģeri"

+371 22 00 20 33
info@jaunzageri.lv

Pirts

Pirts baudīšanas mirklis

"Lai būtu laimīgs, nevajag daudz. Tikai saprast sevi mazliet, un ik pa laikam izkāpt no ikdienas pasaules".

Pirtsmīļiem varam piedāvāt ekskluzīvu melno pirti un pirts mucu. Melnās pirts kurināšana notiek ar alkšņa malku un pirtskrāsns akmeņi tur siltumu līdz 2 h , bet mucas pirti līdz 3h ar vienu kurināšanas reizi.
Pirtī ērti var justies līdz 6 cilvēkiem, taču mainoties, apmeklēt var arī lielākas cilvēku grupas. Pirts īres cena 80 EUR.

pirts kolaza

Pirts rituāli

Esam vieni no retajiem, kas var piedāvāt īpaši izstrādātu pirts rituālu pie profesionālas, sertificētas pirtnieces Lindas Krūmiņas.
Pirts procedūra parasti ilgst no 3-5 h. Pirts rituāla programma katram klientam ir individuāli pielāgota, iepriekš izvērtējot klienta pirts pieredzi un veselību. Cena rituālam 70 EUR/personai, 120 EUR divām personām/pārim
Piedāvājam arī pirtnieces pakalpojumus grupām, iepriekš vienojoties par pēršanas formātu pa tālruni: +371 220 02033

 Pirts muca kolaza ramii

Dāvināšanas prieks

Pirts rituāls ir lieliska dāvana kādam sev mīļam cilvēkam. Esam izstrādājuši dāvanu kartes, lai pasniegšanas veidu padarītu vairāk personisku. Dāvanu karti iegādāties var, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.